SPEDYCJA

Spedycja MAXIMUSS jest prężnie rozwijającą się firmą w zakresie spedycji krajowej oraz międzynarodowej.

Świadczymy usługi przewozu rozmaitych ładunków zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw. Swoją działalność koncentrujemy na przewozach autami o ładowności nie przekraczającej 25t.

Obszar naszego działania to głównie karje Uni Europejskiej . A przeważającymi ładunkami sa ładunki stali, dfo których wykorzystywane sa naczepy typu Coilmulda. Stawiamy na solidność, rzetelność i terminowość. Działamy w oparciu o nabyte wieloletnie doświadczenie , ale również kreujemy nowe rozwiązania logistyczne. Świadczymy usługi najwyższej jakości i jesteśmy elastyczni na zmieniające się potrzeby klientów.

Za priorytet uważamy zadowolenie oraz godne reprezentowanie klienta, dlatego cieszymy się tak wielkim zaufaniem naszych kontrahentów. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego klienta, jak i dostosowanie się do jego potrzeb. Naszą domeną jest szybkość działania oraz rzetelność w powierzonych nam zadaniach.

Lubimy wyzwania i niestandardowe projekty. Chętnie zmierzymy się z oczekiwaniami naszych klientów. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu - przygotujemy indywidualne rozwiązania dla Twojej firmy. Z NAMI PROSTO DO CELU.

 

DOKUMENTY FIRMOWE

ico1
Licencja na pośrednictwo w transporcie drogowym

ico1
Certyfikat kompetencji zawodowych

ico1
ubezpieczenie OCS

 

 

 

logo-ue